Czy dłużnik może otrzymać kredyt w banku?

Wiele osób zastanawia się, czy mając na swoim koncie zaległości finansowe, mogą otrzymać kredyt w banku. Odpowiedź na to pytanie nie jest jednoznaczna. W poniższym artykule postaramy się przybliżyć tę kwestię i omówić, jakie czynniki wpływają na decyzję banku o przyznaniu kredytu.

Historia kredytowa

Przedstawienie pozytywnej historii kredytowej jest kluczowe, jeśli chodzi o uzyskanie kredytu w banku. (więcej…)

Najlepsze lokaty – ranking wrzesień 2017

Każdy, kto wybiera lokatę pragnie nie tylko korzystnych warunków, ale również dużego zysku. Poniżej zostały przedstawione najlepsze lokaty – ranking wrzesień 2017. Dane zostały podane na przykładzie lokaty o wartości 10 000 zł na okres 5 miesięcy.

1. Najlepsze warunki proponuje nam Idea Bank oraz Lokata SKARBONKA PLUS. Oprocentowanie wynosi 2,50% (2,04%) po podatku. Zysk, który otrzymamy z lokaty (więcej…)

Lokaty i rachunki oszczędnościowe – co wybrać

Regularne oszczędzanie nie jest domeną Polaków, którzy chętniej się zadłużają z myślą o większych wydatkach. Klienci banków, którzy jednak zdecydują się na oszczędzanie, mają do wyboru kilka produktów. Rachunek oszczędnościowy, produkty inwestycyjne, a nawet lokaty forum doradców wymienia jako produkty, w które Polacy najczęściej inwestują.

Bezpieczne oszczędzanie
Produkty pozwalające na oszczędzanie (więcej…)