Pięć najlepszych lokat kwartalnych w lutym 2019

Dla osób poszukujących najkorzystniejszych lokat kwartalnych, przedstawiam pięć najlepszych na luty 2019.

Miejsce 1. dla Nest Lokata Witaj. Można ją otworzyć w Nest Banku na okres od 3 do 6 miesięcy. Oprocentowanie stałe, wynosi 4%. Kapitalizacja następuje na koniec okresu trwania lokaty.

Miejsce 2. dla Lokaty Mobilnej, oferowanej przez Getin Bank. Zawierana jest na okres 3 miesięcy, z oprocentowaniem stałym wynoszącym 4%. Kapitalizacja następuje na koniec trwania mowy.

Miejsce 3. dla Lokaty na Start, oferowanej przez Plus Bank. Zawierana na 3 miesiące. Charakter lokaty jest progresywny, co oznacza, ze w 1. miesiącu jej użytkowania oprocentowanie wynosi 3%, w 2. miesiącu – 4%, natomiast w 3 miesiącu, aż 5%. Odsetki na tej lokacie wypłacane są po zakończeniu każdego okresu odsetkowego.

Miejsce 4. dla Lokaty „Lubię to polecam”, oferowanej przez Bank Millennium. Zawierana jest na 3 miesiące. Jej oprocentowanie jest stałe i wynosi 4%. Kapitalizacja następuje po zakończeniu lokaty.

Miejsce 5. dla Lokaty Mobilnej, oferowanej przez Getin Noble Bank. Zakładana jest na okres 3 miesięcy. Oprocentowanie na tej lokacie jest stałe i wynosi 4%. Kapitalizacja odsetek następuje na koniec trwania umowy.

Redakcja
Twoja ocena: brak
Ocena: 0 - 0 głosów

Autor

Redakcja

Bardzo dziękuję za przeczytanie mojego artykułu ;)

Dodaj komentarz